Svatba na Gruntu Galatík

Pokud pro svůj výjimečný den hledáte výjimečné místo jste na správné adrese. Grunt Galatík je ideálním místem pro konání svateb. Areál se nachází v malé obci Těšánky u Zdounek nedaleko Kroměříže. Grunt je obklopen nádhernou přírodou se dvěma rybníky, které nabízejí nádherné scenérie a neopakovatelnou atmosféru. K areálu patří i nedaleká rozhledna Zdenička, ze které je překrásný výhled do celého údolí.

svatby grunt galatikAreál nabízí možnost uspořádat celou svatbu na jednom místě. Snoubenci u nás můžou mít nejenom hostinu, ale také hlavně neobyčejný obřad u svatebního altánku nebo slavobrány, obklopeni místní přírodou. Ani nepříznivé počasí nás nemůže zaskočit. Areál disponuje dvěma stylovými dřevěnými pergolami, kde je možné za nepříznivého počasí obřad přesunout a přitom zůstat v přírodě.

Hostiny jsou pořádány ve společenském sálu s kapacitou více než 100 osob. Sál vznikl rekonstrukcí bývalého objektu JZD, kde byly zachovány původní trámy a ráz budovy, a tak vznikl prostor s neobyčejnou atmosférou. U společenského sálu se nachází veškeré zázemí pro konání takto velkých akcí. Bar s plně vybaveným výčepem, chladící místnost, kde je možné uskladnit si cukroví na svatbu a samozřejmě odpovídající množství sociálního zařízení. A v neposlední řadě nutné zmínit, že sál je plně klimatizovaný, poskytuje příjemné zchlazení a útočiště v parných letních dnech.

Vyškolený personál je připraven splnit Vám všechna Vaše přání, aby byla Vaše svatba neopakovatelný zážitkem nejen pro Vás, ale také pro Vaše hosty. Vždy se Vám snaží vyjít maximálně vstříc, aby Váš velký den byl přesně podle Vašich představ.

Jsme schopni Vám pomoci se sestavením harmonogramu celé svatby. Dále jsme schopni Vám pomoci Váš svatební den zkoordinovat včetně zábavy pro Vaše hosty.

Svatby na Gruntu jsou realizované pod drobnohledem certifikované koordinátorky svateb, takže si můžete být jisti, že svatba u nás bude realizována na profesionální úrovni. Naše koordinátorka přímo zajišťuje uvítání novomanželů a svatebních hostů. Dále organizuje svatební tradice pro novomanžele jako je rozbíjení talíře, rozseknutí špalku pro ženicha apod.

Když máte celou svatbu na Gruntu odpadají Vám veškeré starosti s přejížděním z místa obřadu na hostinu, s vymýšlením zábavy pro svatební hosty apod. V našem areálu nikdy nenastal problém, že by se někdo nudil. Děti si mohou zaskákat na trampolíně nebo si pohladit zvířátka ve zvířecím koutku, pohrát si na pískovišti. Dospělí se mohou projít kolem rybníků nebo se pokochat pohledem na naše okrasná jezírka s Koi kapry. V době focení novomanželů je možné svatebním hostům domluvit svezení na koních.
Nabízíme focení nevěsty a ženicha s našimi koňmi.

Areál nabízí nepřeberné množství variací, jak je možné svatbu pojmout, aby každá svatbu u nás byla neopakovatelná.

Areál nabízí tradiční českou kuchyni a výběr ze svatebního menu a rautu. Milovníci sladkostí si určitě přijdou na své, když jim na Vaší svatbě připravíme vynikající čokoládovou fontánu s čerstvým sezónním ovocem.